Logo Muzeum Narodowe w Lublinie
Loading...
Mężczyzna w różowej bluzie z kapturem na głowie. Na bluzie nadruk obrazu Tamary Łempickiej pod tytułem Kobieta w Turbanie
Mężczyzna ubrany w różową bluzę. Na bluzie nadruk obrazu Tamary Łempickiej pod tytułem Kobieta w Turbanie
Na białym tle, czarny rysunek przedstawiający bluzę z kapturem, poniżej tabela rozmiarów
Mężczyzna w różowej bluzie z kapturem na głowie. Na bluzie nadruk obrazu Tamary Łempickiej pod tytułem Kobieta w Turbanie
Mężczyzna ubrany w różową bluzę. Na bluzie nadruk obrazu Tamary Łempickiej pod tytułem Kobieta w Turbanie
Na białym tle, czarny rysunek przedstawiający bluzę z kapturem, poniżej tabela rozmiarów

BLUZA. KOBIETA W TURBANIE | L

149.00 zł

Więcej informacji:

Bluza w jasnym, różowym kolorze

Rozmiar L

Materiał: 80 % bawełna, 20 % poliester

Nadruk wykonany w technice sitodruku

Rozmiar nadruku: 19 x 26 cm

Długi rękaw zakończony ściągaczami

Kaptur z troczkami

Z przodu kieszeń kangur

Bluza z nadrukiem przedstawiającym obraz Tamary Łempickiej Kobieta w turbanie III. Obraz znajduje się w kolekcji stałej Muzeum Narodowego w Lublinie. Tamara Łempicka wielokrotnie powracała do ulubionych kompozycji, tworząc różne wersje swoich poprzednich obrazów. Dzięki analizie autorskich replik można dostrzec, jak ewoluował styl artystki na przestrzeni kolejnych dekad. W niedokończonym malarskim szkicu Kobiety w turbanie III, będącym trzecią wersją obrazu, widać nie tylko zamiłowanie artystki do sposobu malowania bogato drapowanej materii, ale również nielicznych zmian w kolorystyce czy detalach odróżniających każde kolejne płótno od poprzedniego.

Przed zakupem sprawdź tabelę rozmiarów

Informacja: bluzę można prac w pralce (max 30°C) i prasować, najlepiej wywróconą na lewą stronę. Należy unikać intensywnego prasowania nadruku w wysokiej temperaturze.

Bluza firmy awdisbrands.com, z nadrukiem wykonanym w Polsce.